Snacks

Snacks

27 products

Apple Crumble Tart

Regular
Rs. 85.00
Sale
Rs. 85.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Beet Pita Chips

Regular
Rs. 72.00
Sale
Rs. 72.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Carrot Cake

Regular
Rs. 140.00
Sale
Rs. 140.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Cheese Khari

Regular
Rs. 100.00
Sale
Rs. 100.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Cheese Sticks

Regular
Rs. 75.00
Sale
Rs. 75.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Choco Chip Tea Cake

Regular
Rs. 140.00
Sale
Rs. 140.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Chocolate Chip Muffin

Regular
Rs. 50.00
Sale
Rs. 50.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Dry Fruit Muffin

Regular
Rs. 50.00
Sale
Rs. 50.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Dry Fruit Tea Cake

Regular
Rs. 140.00
Sale
Rs. 140.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

French Heart

Regular
Rs. 96.00
Sale
Rs. 96.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Garlic Toast

Regular
Rs. 75.00
Sale
Rs. 75.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Jeera Khari

Regular
Rs. 72.00
Sale
Rs. 72.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Lemon Tart

Regular
Rs. 85.00
Sale
Rs. 85.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Marble Tea Cake

Regular
Rs. 140.00
Sale
Rs. 140.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Masala Khari

Regular
Rs. 100.00
Sale
Rs. 100.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Milk Cake Rusk

Regular
Rs. 96.00
Sale
Rs. 96.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Multigrain Lavash

Regular
Rs. 96.00
Sale
Rs. 96.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Orange Cranberry Muffin

Regular
Rs. 50.00
Sale
Rs. 50.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Pecan Tart

Regular
Rs. 85.00
Sale
Rs. 85.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Plain Khari

Regular
Rs. 72.00
Sale
Rs. 72.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Saunf Rusk

Regular
Rs. 80.00
Sale
Rs. 80.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Twix Tart

Regular
Rs. 85.00
Sale
Rs. 85.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Vanilla Muffin

Regular
Rs. 45.00
Sale
Rs. 45.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Vanilla Tea Cake

Regular
Rs. 110.00
Sale
Rs. 110.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Walnut Brownie

Regular
Rs. 78.00
Sale
Rs. 78.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Walnut Coffee Cake

Regular
Rs. 140.00
Sale
Rs. 140.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Wheat Rusk

Regular
Rs. 80.00
Sale
Rs. 80.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per